Stomme av mässing. Två glasade hyllplan. Övre hyllplan löstagbart med handtag. Nedre hyllplan med flaskställ. Höjd 61 cm. Längd 62 cm. Bredd 39 cm.
Bruksslitage. Nagg. Smärre repor och fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10