Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Övrigt
1202017
Hans-Agne Jakobsson
Hans-agne jakobsson, taklampa, ab ellysett markaryd, 1900-talets andra hälft.

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, AB Ellysett Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Furulameller. Höjd 50 cm, diameter 50 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK