Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1203103
Pablo Picasso
(1881-1973)
Pablo picasso, färglitografi, "le picador ii", daterad 6.3.61 i trycket.

PABLO PICASSO, färglitografi, "Le Picador II", daterad 6.3.61 i trycket.

Bildstorlek ca 24 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram

Bloch 1017.
Cramer 113.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
10 000 SEK