Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1203570
Salvador Dalí
(1904-1989)
Salvador dalÍ, torrnål, kolorerad med stencil, utförd 1975. signerad o numrerad 54/300.

SALVADOR DALÍ, torrnål, kolorerad med stencil, utförd 1975. Signerad o numrerad 54/300.

Ur "Quevedos visioner". Tryckt av Ateliers Rigal, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö. Plåtstorlek 52 x 36,5 cm

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Michler & Löpsinger nr 771.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
8 700
823
913
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
11 jan 22:12
8 700 SEK
11 jan 22:11
8 500 SEK
11 jan 22:11
8 400 SEK
11 jan 22:11
8 200 SEK
11 jan 22:11
8 000 SEK