TORBJØRN AFDAL, skrivbord och stol, Bruksbo, Haug Snekkeri AS, Norge, 1960-tal.

Fanerat med jakaranda, hurtsar med lådor, längd 153, bredd 72, höjd 75 cm, sitthöjd 45, karmar 65, total höjd 83 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken.

Utropspris
6 000 SEK
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13