MULBERRY, väska, "Lily Small".
Puderrosa "Rosewater Classic Grain" skinn med spänne, hänglås och kedja i guldfärgad metall. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 20 x 16 x 7 cm.
Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Smärre fläckar.