Konst Grafik
1239857
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färglitografi, signerad 92/290.

CARL JOHAN DE GEER, färglitografi, signerad 92/290.

"Mandrake finns inte mer". P. 58 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK