Konst Grafik
1240036

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, färglitografi signerad och numrerad 56/150.

Yrjö Edelmann, färglitografi signerad och numrerad 56/150

Inslaget objekt, bladstorl 81 x 60 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK