Konst Grafik
1240036
Yrjö Edelmann
(Sverige, 1941-2016)
YrjÖ edelmann, färglitografi signerad och numrerad 56/150.

YRJÖ EDELMANN, färglitografi signerad och numrerad 56/150

Inslaget objekt, bladstorl 81 x 60 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 800
172
193
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
29 jun 18:09
1 800 SEK
29 jun 18:08
1 700 SEK
29 jun 18:06
1 500 SEK
23 jun 9:30
1 200 SEK
23 jun 7:15
800 SEK