1242750
Jaakko Manninen
(Finland, 1926-1985)
Jaakko manninen, olja på duk, signerad och daterad -79.

JAAKKO MANNINEN, olja på duk, signerad och daterad -79.

Stilleben. 99 x 80 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Slutpris
180
1 884
202
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (2 bud)
2 jul 9:34
180 EUR
29 jun 18:36
170 EUR