Konst Grafik
1258326
Beverloo Corneille
(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille, färglitografi, signerad och numrerad h.c. 4/25.

BEVERLOO CORNEILLE, färglitografi, signerad och numrerad H.C. 4/25.

Komposition med kvinna och fåtölj. Oramat blad, bladstorlek 65,5 x 50 cm.

Mindre hanteringsveck.

Placering: Inkommande transporter Geijersgatan
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK