Belysning Golvlampor
1272192
Vesa Hinkola, Markus Nevalainen, Rane Vaskivuori, Golvlampa, "Globlow", Snowcrash, omkring 2000.
Vesa hinkola, markus nevalainen, rane vaskivuori, golvlampa, "globlow", snowcrash, omkring 2000.

Golvlampa på ben i lackerad metall. Tygskärm. Höjd ca 155 (ej uppblåst).

Slitage. Fläckar, repor, ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
179
217
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
19 feb 19:50
1 800 SEK
12 feb 23:30
501 SEK