Vesa Hinkola, Markus Nevalainen, Rane Vaskivuori, Golvlampa, "Globlow", Snowcrash, omkring 2000.

Golvlampa på ben i lackerad metall. Tygskärm. Höjd ca 155 (ej uppblåst).

Slitage. Fläckar, repor, ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK