1279958
Golvvas, porslin. Japan, Meiji (1868-1912)
Golvvas, porslin. japan, meiji (1868-1912).

Dekor i imarifärger, med motiv av växter. Höjd 76,5 cm.

Slitage. Smärre lagningar.

Slutpris
3 100
307
373
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
21 feb 11:09
3 100 SEK
21 feb 11:09
3 100 SEK
21 feb 9:14
2 900 SEK
21 feb 7:53
2 700 SEK
20 feb 12:51
2 500 SEK