Konst Grafik
1310204

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Max Papart, 2 st, carborundumetsning, signerad 1V/XV.

Bildmått 66x51 cm, rammått 80x63,5 cm.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK