1314250

Vico Magistretti, soffa "Maralunga"för Cassina 1900-talets senare del.

Tre-sits, ställbar rygg och armstöd, sitthöjd ca 44 cm, 228x80x70 cm

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
8 000 SEK