Grönpatinerad metall, glasskiva på borden, 2 karmstolar bredd 54 cm, sitthöjd 42 cm, 4 stolar, 2 st halvmånebord bredd 82 cm, djup 82 cm, bord 183x83 cm, höjd 75 cm.
Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp.
Inköpt på Svenskt Tenn, 1950-tal.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.