Konst Grafik
1347019

Inge Schiöler

(Sverige, 1908-1971)

Inge Schiöler, färglitografi, signerad och numrerad H.C. IX/X.

Västkustlandskap. P 50 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad. Veck.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK