Möbler Bord
1348372

Sidobord ett par Drexel Heritage Furnishings Inc, England 1900-talets senare hälft.

Sidobord ett par drexel heritage furnishings inc, england 1900-talets senare hälft.

fanerade med valnöt, draghandtag av mässing, 58x69x54 cm

Bruksslitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G4
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 900
190
220
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
12 okt 8:46
1 900 SEK
12 okt 8:46
1 800 SEK
12 okt 8:45
1 700 SEK
12 okt 8:45
1 608 SEK
11 okt 21:24
1 500 SEK