Konst Grafik
1361808

Sadamasa Montonaga

(Japan, 1922-2011)
Sadamasa motonaga, , färgserigrafi signerad och numrerad 95/100.

Sadamasa Motonaga, , färgserigrafi signerad och numrerad 95/100

"Expanding pink cirkel", bildyta 49x78 cm

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Börjeson Malmö.

1984

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK