Möbler Bord
1365552

Matgrupp 7 dlr Miranda of Sweden sent 1900-tal

Matgrupp 7 dlr miranda of sweden sent 1900-tal.

Svartlackerat, sitthöjd 46 cm, tygklädd lös dyna, två iläggsskivor à 50 cm vardera, diameter 120 cm, höjd 72 cm

Bruksslitage. Repor. Senare målning. Avnött.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
11 000
1 066
1 201
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
25 nov 14:47
11 000 SEK
25 nov 14:44
10 500 SEK
25 nov 14:41
10 000 SEK
25 nov 14:38
9 800 SEK
25 nov 14:38
9 800 SEK