Skulpturer, ett par, sten. Kina, 1900-tal.

I form av mytologiska fabeldjur dekorerarde i sin tur med mindre drakar och mynt. Längd 40 cm. Höjd 24 cm.

Slitage. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK