Okänd konstnär 1800-tal , olja på duk
Ryttarporträtt, möjligen föreställande Jean Baptiste Bernadotte, 58x47 cm
Åldersrelaterat slitage. Påmålad. Retuscher. Uppfodrad duk.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10