KOPPARSTICK och LITOGRAFIER, 6 st, 17/1800-tal.

11 x 6,5 till 34 x 24.

Ej examinerade ur ram. Vissa med fläckar och missfärgningar. 2 utan glas, en med spräckt glas.

Utropspris
1 200 SEK