Bänk, Sven Larsson Möbelshop, 1970-tal.

Furu. Märkt Möbel-Shop Form Sven Larsson Stockholm Sweden. Längd 100, bredd 50, höjd 35 cm

Smärre slitage. Märken. Repor.

Utropspris
3 000 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13