Skål, silver, Wilkens & Söhne, Tyskland, sannolikt 1900-talets början.

Delvis förgylld. Silver 830. Längd 35 cm. Vikt ca 472 g.

Åldersrelaterat slitage. Smärre anlöpningar. Delvis något sliten förgyllning.

Klubbat pris
550
5 797
629
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (17 bud)
1 jan 19:26
550 EUR
1 jan 17:34
530 EUR
1 jan 17:34
522 EUR
1 jan 17:33
510 EUR
1 jan 17:33
490 EUR
1 jan 14:58
470 EUR
1 jan 14:58
450 EUR
1 jan 0:24
421 EUR
1 jan 0:24
401 EUR
1 jan 0:24
371 EUR
1 jan 0:24
351 EUR
30 dec 2025 5:02
330 EUR
26 dec 2025 19:38
310 EUR
26 dec 2025 19:38
300 EUR
26 dec 2025 19:37
290 EUR
26 dec 2025 19:37
270 EUR
25 dec 2025 12:31
250 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923