KROCKETSPEL, 1900-talets första hälft.

6 klubbor,
5 klot,
metallbågar mm.

Ett klot saknas. Bruksslitage. Märken och repro. Smuts. Lådan renoverad. Sprickor.

Utropspris
1 500 SEK