ERRO och CHRISTIAN SILVAIN-KLUTSBERGEN, färglitografier, 2 st, signerade.

H/C, daterad 1994, 30x23. Numrerad 240/300, 32,5x24.

Ej ramade.

Utropspris
1 500 SEK