Alfred William Finch

(Belgien/Finland, 1854-1930)
Alfred William Finch
(Belgien/Finland, 1854-1930)

ALFRED WILLIAM FINCH, färglitografi, Frenckellska Tryckeri Aktiebolaget. Signerad.

Tryckt på bakstycket,
Entré till Borgå Domkyrkoplan.
Originallitografi A.W Finch.
"Med förbindlig tack för angenämt förtroende under det gångna året."
Frenckellska Tryckeri Aktiebolaget.
Bildstorlek 30x40.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
150 EUR