Arthur De Breanski

(Storbritannien, Verksam kring sekelskiftet 1900)
Arthur De Breanski

ARTHUR DE BREANSKI, tillskriven, olja på duk, signerad och daterad 1885.

Grönskande landskap med vattendrag. 29x39 cm.

Krackelyrer, retuscher, sedvanligt ytslitage.

Utropspris
4 000 SEK