743432

IKEA

(Sverige, 1943-)
Karin mobring, karmstolar ett par, "amiral", ikea, 1970-tal.

KARIN MOBRING, karmstolar ett par, "Amiral", IKEA, 1970-tal.

Rygg sits och armlän i brunt läder. Stomme i kromad metall.

Skinnet med flertal fläckar samt delvis blekt. Ställvis slitage och nötmärken. Kromet något nött.

Utropspris
8 000 SEK
Rekommendationer