Glas Övrigt
778

PARTI GLAS, 3 delar.

Parti glas, 3 delar.
Parti glas, 3 delar.

Vas samt fat Orrefors, ask Kosta. Sign. Fat med fyrpassformad fot, diam 34, vas med cirkeldekor h 22, ask med lock diam 16.

Undersides repor.

Utropspris
1 200 SEK