Fanerat med björk. Uppfällbart lock med bakomliggande förvaring. Skiva uppburen av lyra. Fyrdelad fotplatta. Längd 54. Bredd 37. Höjd 69 cm.
Slitage. Något instabilt. Nyckel saknas. Nyckel saknas.