Möbler Bord
842874
BORD, Art Deco, 1900-talets första hälft
Bord, art deco, 1900-talets första hälft.

Fanérat i div. träslag. Två lådor och hyllor, rundade hörn. Längd 70, bredd 45, höjd 74 cm.

Nagg. Smärre fläckar.

Utropspris
2 000 SEK