NILS KÖLARE, "Ricercar", mapp med 4 serigrafier tryckta av Ingvar Landberg, nr A.P. V/IX, signerad o daterad -86.

Förtext av Nils Petter Sundgren. Edition Kölare/Landberg, Stockholm 1986. Bildstrl. 41x30 cm.

Inga synliga skador.

Utropspris
3 000 SEK