SOFFBORD, möjligen från Nordiska Kompaniet (NK), 1950/60-tal.

Fanerad samt med detaljer av mässing. Undervarande tidningshylla. Längd ca 99, bredd ca 54, höjd ca 54 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 000 SEK