FERNAND LÉGER

Efter, färglitografi, signerad i tryck, numrerad 432/500.

Bildstlk 51x36 cm.

Konditionsrapport

Färgerna bleknade. Ej examinerad ur ram.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T20
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 5 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    350
    35 EUR
    41 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    2 9 dec 11:16350SEK
    1 7 dec 15:01300SEK