Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, armbandsur, 26 mm.
< 1m
31 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Olof Hermelin, Vårvinterlandskap med brygghus.
1m 5s
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets mitt.
3m 5s
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
5m 5s
Bordslampa, 1930-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 193 x 143 cm.
7m 5s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eskil Björklund, eldhund.
11m 5s
Eskil Björklund, eldhund.
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK