Diverse

15 föremål
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d 1 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Tidningsställ, 1940-tal.
4 tim 12m
Tidningsställ, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
3d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
2 tim 32m
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 6 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK