77 föremål
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Soffa 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR