Kan inte nå servern
 
14 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 8 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 9 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 5 tim
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
4 tim 25m
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.