Kan inte nå servern
 
16 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 4 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 4 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 4 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, taklampa Orrefors 1970-tal.
20m 49s
Carl Fagerlund, taklampa Orrefors 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
40m 49s
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.