Kan inte nå servern
 
26 föremål
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
23 tim 40m
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
7d
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
1d 23 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 17 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.