Kan inte nå servern
 
26 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 16 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
15 tim 55m
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 16 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 16 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
16 tim 25m
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
1d 16 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 9 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.