25 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 3 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 3 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
3 tim 12m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK