21 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 16 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 9 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
2d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
16 tim 12m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK