Kan inte nå servern
 
65 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
22 tim 32m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
46m 6s
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
8d
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
2 400 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Panerai, Luminor Marina, armbandsur, 44 mm.
2d
Panerai, Luminor Marina, armbandsur, 44 mm.
Aktuellt bud
2 900 EUR
Utropspris
3 500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.