163 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1 tim 2m
Taklampa, 1900-talets mitt.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 21 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
1d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 17 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
5d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Fåglavik, 1900-talets mitt.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 17 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 21 tim
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
2d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 18 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
5d
Vitrinskåp, 1700-tal.
7 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK