178 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
23 tim 27m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 22 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 17 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 17 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
22 tim 55m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK