Kan inte nå servern
 
207 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 22 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 1 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 1 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 21 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 23 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 1 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.