227 föremål
Slaglåsgevär m/1815-45.
2 tim 23m
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 7 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 9 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 6 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d 1 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK