228 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
1d
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Edward Hald, vas, glas, fiskgraal, Orrefors 1949.
4d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 1 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
22m 54s
3 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2 tim 12m
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 2 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK