216 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 1 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 1 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 1 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1 tim 15m
3 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
3d
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
3 tim 5m
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 3 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK