267 föremål
Slaglåsgevär m/1815-45.
2d 1 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 8 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 5 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 5 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
6d
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
6d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK