254 föremål
Slaglåsgevär m/1815-45.
23 tim 59m
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, för fyra ljus, 1800-tal, Louis XVI-stil.
1d
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
7d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 5 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 6 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 3 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d 23 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK