227 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 1 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
1d
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 5 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vinglas, 10 st, kristall, 1900-talets mitt.
3d
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
6d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
4 tim 48m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK