209 föremål
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
23 tim 19m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d 22 tim
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 21 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
20 tim 51m
Annika Masolle, Utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 23 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
4d 22 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
5d 21 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
4d 22 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 22 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
4d 20 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
21 tim 29m
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
3d 18 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 19 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK