264 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 2 tim
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Movado, armbandsur, 15 mm.
6d 21 tim
Movado, armbandsur, 15 mm.
1 000 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Rune Hagberg, "Objekt".
2d 2 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
3d 1 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arne Jones, "Stolen".
1 tim 59m
Arne Jones, "Stolen".
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
5d 4 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 4 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
2d 23 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
3d 2 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 1 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
5d 4 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vas, porslin, Qingdynastin, Kina, 1700-tal.
2d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK