Kan inte nå servern
 
208 föremål
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
19 tim 11m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
5d
Timo Solin, Sittande modell.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
7d
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 22 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
4d 23 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
4d
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 1 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 2 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 1 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 23 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.