210 föremål
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 26 mm.
4d
2 500 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 1 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
2d 1 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
43m 52s
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Vitrinskåp, samtida.
1d 1 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
1d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK