Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
272 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 2 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 1 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.