Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
295 föremål
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
3d
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 4 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, vas, glas, ariel,  Orrefors.
3d
Olle Alberius, vas, glas, ariel, Orrefors.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 20 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 1 tim
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.