Kan inte nå servern
 
165 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 18 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 19 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 18 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
6d 19 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 19 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.