232 föremål
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
4d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
4d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 4 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
5d 2 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Bordslampor, 3 st, 1900-talets mitt.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
2 tim 41m
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 4 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK