155 föremål
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
20 tim 50m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
19 tim 12m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
2d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 15 tim
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 14 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
17 tim 32m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 13 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
3d 13 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 18 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK