210 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
7 tim 34m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK