223 föremål
Timo Solin, Sittande modell.
4d
Timo Solin, Sittande modell.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
7d
Rune Hagberg, "Objekt".
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1 tim 53m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
22 tim 49m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 tim 39m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
7d 2 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK