182 föremål
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
5d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
3d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 1 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 23 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor, 2 st, Miranda, 1900-talets senare del.
3d
500 SEK
Utropspris
1 800 SEK