251 föremål
Lars Hellsten, vas.
4d 20 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, vas, glas, ariel,  Orrefors.
2d
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 2 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
6d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
20 tim 59m
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK