236 föremål
Lars Hellsten, vas.
4d 17 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
7d
Vitrinskåp, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 23 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
18 tim 10m
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK