Kan inte nå servern
 
208 föremål
Timo Solin, Sittande modell.
5d
Timo Solin, Sittande modell.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1 tim 41m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 1 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 22 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas, "Ariel", Orrefors, 1979.
4d
Lars Hellsten, vas, "Ariel", Orrefors, 1979.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 20 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 2 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
20 tim 53m
Skåp, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
21 tim 25m
Lodbössa, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
21 tim 5m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
4d 23 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.