216 föremål
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edward Hald, vas, glas, fiskgraal, Orrefors 1949.
4d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1 tim 58m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK