158 föremål
Spegel Barock-stil omkring 1900.
7d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Allert, Ripa.
3d 18 tim
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
2d
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
6d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
5d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 19 mm.
6d 23 tim
Omega, armbandsur, 19 mm.
1 000 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Taklampa, Fåglavik, 1900-talets mitt.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 16 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 17 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 17 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK