175 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
17 tim 2m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 20 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 18 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 15 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 16 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK