Kan inte nå servern
 
229 föremål
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
5 tim 41m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 1 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
3 tim 41m
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
2d
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 5 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 2 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
5d 3 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
6d
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
2 tim 9m
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d
Skåp, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
1d 1 tim
Lodbössa, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.