285 föremål
Lars Hellsten, vas.
5d 21 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 4 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK