155 föremål
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
10 tim 32m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
8 tim 54m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
2d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 5 tim
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
6d 7 tim
1 234 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 3 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
7 tim 14m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 2 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
3d 3 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 8 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK