166 föremål
Lars Hellsten, vas.
3d 16 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
22 tim 45m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 18 tim
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 17 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
21 tim 5m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 22 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 22 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
22 tim 13m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK