Kan inte nå servern
 
209 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 18 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 23 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
5d 21 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Timo Solin, Sittande modell.
21 tim 48m
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
3d 21 tim
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.