222 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 1 tim
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 1 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
24m 48s
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK