209 föremål
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 20 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 21 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 17 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
4d 21 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
4d 18 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
3d 21 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
4d 19 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
4d 19 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
6d 22 tim
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 19 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, "Stolen".
1d 20 tim
Arne Jones, "Stolen".
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
22 tim 49m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 18 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
3d 18 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
20 tim 21m
Annika Masolle, Utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
4d 21 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR