175 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5d 17 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 20 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 21 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 17 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 19 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 20 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
19 tim 13m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 20 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR